Ankara’da 2009 Yılında kurulan MKV Firması, uçtan uca izlenebilirlik ve veri toplama alanında yazılım ile donanım hizmetleri sunmaktadır. Firmamız; Türkiye’nin yanı sıra, Orta Doğu ve Güney Afrika gibi farklı coğrafyalardaki üreticilere, bitki koruma ürünlerinin izlenebilirliğini sağlamak için endüstriyel otomasyon sistemleri kurmuştur.

Hakkımızda

Endüstriyel Takip Sistemleri Çözümlerimiz

İlaç Takip Sistemi - İTS

MKV Bilişim, ilaç ve medikal ürün üreticilerine geliştirdiği yazılım ve donanım birleşenleri ile uçtan uca izlenebilirlik ve bakanlık bildirimleri çözümleri sunmaktadır.

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

Üretici, ithalatçı, toptancı ve bayilere bitki koruma ürünlerinin izlenebilirliğinin sağlanması ve bakanlık bildirimlerinin oluşturulması için donanım ve yazılım çözümleri sunuyoruz.

Patlayıcı Ürünler Takip Sistemi

MKV Bilişim, patlayıcı üreticileri için yüksek güvenlik isteyen ortamlara uygun, ATEX (Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler) standartlarında çözümler üretmiştir.

Ürün Takip Sistemi

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Projesi için çözümler geliştiren MKV Bilişim, bu kapsamda; üretici, toptancı, depo, kurum ve bayiler için anahtar teslim yazılım ve donanım sistemleri sunmaktadır.

RFID icon

RFID Teknolojisi Temelli Sistemler

İmalat hattından çıkan ve tedarik zincirlerinde dolaşıma giren ürünlerin izlenmesi ile depo / stok yönetimi, hem zaman alan, hem de maliyetli süreçler. Bu süreçlerin maliyetten ve zamandan tasarruf edilerek daha karlı bir şekilde yönetilebilmesi için günümüzde kullanılan en etkin sistem, Radyo Frekanslı Tanıma Sistemi (RFID) olarak adlandırılıyor.
Tedarik zincirlerinin yanı sıra stok takibinin ve yönetiminin daha az çalışan ile daha kısa sürede yapılabilmesi, aynı zamanda fire oranlarının azaltılması ve müşteri davranışlarının da izlenebilmesini sağlayan RFID sistemlerin kullanımı, maliyetlerinin de düşmesi ile son yıllarda tüm dünyada yaygınlaşıyor.
Endüstriyel otomasyon, ürün takip ve kodlama sistemlerinin geliştirilmesinde uzmanlaşan MKV Bilişim, %100 Türk tasarımı olan RFID teknolojisi temelli depo / stok takip sistemlerinin anahtar teslim olarak kurulumunu yapıyor.

RFID Çözümlerimiz

Referanslarımız